Bactiva GmbH

Herongerstr. 2, 47638 Straelen, Duitsland
Tel.: (+49) 2834-703306, Fax: (+49) 2834-703307
Mail: info@bactiva.de

Verkoop

Duitsland / Nederland

Cor Driessen
Directie

Vakgebied groenten

Mobiel: (+31) 613499688

Mail: driessen@bactiva.de

Duitsland

Hendrik Wahn
Verkoop en advies

Sierplanten

Mobiel: (+49) 151-65472235

Mail: wahn@bactiva.de


Nederland

Arjen Verwer
Verkoop en advies

Bloemen, groenten

Mobiel: (+31) 683918774

Mail: verwer@bactiva.de

Internationaal

Markus Becker
Internationale zaken

Export, vakgebied Biologie

Mobiel: (+49) 177-5377877

Mail: becker@bactiva.de

Internationaal

Bashar Al Talli
Accountmanager internationale verkoop

Focus op Italië en het Midden-Oosten

Mobiel: (+49) 176-75667884

Mail: altalli@bactiva.de


Spanje

Víctor García

Mobiel: (+34) 605036479

Mail: garcia@bactiva.es

Oostenrijk

Christian Gangl

Mobiel: (+43) 66473576965

Mail: christian.gangl@agrotrader.at


Zwitzerland

Peter Leuenberger

Mobiel: (+41) 793874911

Mail: pl.agriservice@gmail.com

Griekenland

Agripro Co

Tel.: (+30) 2310783528

Web: www.agripro.eu

Mail: agripro.gr@gmail.com


Administratie
Melanie Meisel
Directie Assistente

Financiële administratie

Tel.: (+49) 2834-703306

Mail: meisel@bactiva.de

Elizabeth Marín Hernández
Samenwerking Duitsland - spaanstalige regio

Tel.: (+49) 2834-703306

Mail: marin@bactiva.de


Productie
Margareta Clarke

Tel.: (+49) 2834-9447330

Mail: clarke@bactiva.de

Johndy Sánchez

Tel.: (+49) 2834-9447330

Mail: sanchez@bactiva.de

Naam:

Email:

Telefoonnummer:

Onderwerp:

Uw bericht:

Vul a.u.b. de volgende beveiligingscode in:

captcha